Vypínače a zásuvky používáme denně. Elektrické přístroje se pomocí zásuvek nabíjí a spotřebovávají energii, aby mohly být v provozu. Jistě to znáte, když zapojíte vysavač do zásuvky, nebo v kuchyni šlehací metly, mixér či robota. Dále nabíjíme skoro každý den telefony, někteří z nás i každý den a zásuvky využíváme i na spoustu dalších věcí. U mnohých případů spotřebiče totiž ani nevypojujeme ze zásuvky, takže jsou v podstatě skoro skryté, například u televize, která je neustále v provozu a permanenci, ale také u ledničky, trouby či mikrovlnky. Některé nejsou vidět, za to ty, co vidět jsou, bychom měli oživit něčím výjimečným. Můžeme jim dát novou formu, vzhled, barvu i tvar.

žlutá světýlka kulatá v pozadí do hnědé barvy

Stačí si vybrat produkt, který se vám bude líbit nejvíce. Hodí se jak pro domácí využití, tak také pro průmyslová použití, do kanceláří, firem, obchodů a různých provozoven. A platí to nejenom v případě zásuvek, ale také vypínačů. Ty používáme každý den, světlo zapneme a opět vypneme a pořád dokola. V dnešní době to nemusí být pouze praktické prvky, ale také estetické a designově zajímavé. Můžete je dokonce sladit s obývací místností, barevně ladit k materiálům v obchodě či provozovně nebo kavárně. K těmto účelům se hodí řada Unica basic, která má jednotné strojky, takže základ je stejný a můžete na něj použít i jiné varianty vypínačů. Unica basic lightpark.cz to jsou vypínače a zásuvky vyráběné profesionální špičkovou společností Schneider Electric.

na stropě spousta světem do vějíře vedle sebe svítí bílým světlem

Spolehlivé zařízení s dlouhou životností

Každý komponent obsahuje špičkové a kvalitní materiály a je vyráběn precizním způsobem. I u vypínačů a zásuvek můžete ocenit dlouhou životnost nebo také to, že se vyrábí v různých barvách a tvarech.

  • Jednotné modulární strojky – jeden typ strojku na více použití.
  • Různé druhy barevných kombinací – k využití mnoho různých barev. Pestrá škála barevných kombinací.
  • Design – vybrat si můžete také tvar.