Zajímali jste se někdy o to, proč někteří muži prožívají denně více orgasmů i ve vysokém věku, zatímco jiní v tomto směru nesmírně strádají, a to jim ještě ani nebylo čtyřicet? Jistě, že do hry mohou promlouvat i geny, ale toto je jen drobný segment veškeré problematiky, nehledě na to, že i geny lze svou vůlí a myšlením ovlivnit – měnit. Jak si udržet dobrou erekci, aniž byste byli závislí na Viagře bez předpisu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/?

nahá žena

Co je přirozené, je i zdravé

Potraviny – lidé se provinili vůči přírodním (Božím) zákonům již mnoha způsoby a jedním z nich je i rafinace potravin, zejména cukru a mouky. Bílý cukr a bílá mouka jsou tzv. Bílé jedy a měli byste je nahradit něčím přirozeným, například tím, co nakoupíte v prodejnách zdravé výživy. Vhodnými potravinovými doplňky jsou i bylinky proti stresu, například Kotvičník zemní a Ženšen, které zároveň pomáhají udržet potřebnou hladinu testosteronu a perfektní erekci.

hezká dívka

Stres – jakýkoli stres blokuje tvorbu testosteronu a způsobuje i další zdravotní problémy. Snažte se mu čelit a zbavovat se jej, k životu stres vůbec nikdo z nás nepotřebuje.

Kosmetika – nakupujte pouze přirozenou přírodní kosmetiku a nepoužívejte syntetické parfémy, mimochodem muži spíše prahnou po přirozeném ženském potu, který je jedním z nejsilnějších afrodoziak.

Pokožka – vaše pokožka je jedním z tělesných orgánů, potřebujeme ji i k dýchání a udržení acidobazické rovnováhy krve a ke správné funkci imunitního systému. Kdokoli podstupuje tetování, zbytečně se tímto aktem oslabuje. Nebezpečný je i piercing, protože neustále stimuluje některou z energetických drah, a tím oslabuje daný orgán.

Odpočinek a spánek – ulehejte k spánku, raději bez televize, a v časných večerních hodinách. Je totiž mnohem lepší se pořádně prospat a milovat se ráno, kdy mají muži v těle nejvíc testosteronu. Ranní sex vás pak povzbudí a naladí mnohem lépe, než rozcvička.