Stěhování je poměrně náročná věc, a to jak na plánování, převoz i na lidskou sílu, které je potřeba dost na malý byt, natož pak na dům či dokonce firmu. Nemáte možnost si od známých půjčit velké auto ani neseženete dost lidí, kteří by mohli věci odnášet? Nestresujte se a obraťte se na stěhování-mamut.cz.

Pomůžeme vám se spoustou věcí, protože nabízíme nejen půjčení vozu ke stěhování, ale jsme schopni poskytnout veškeré služby se stěhováním spojené. Můžeme k vám přijet, prohlédnout si celý prostor a udělat cenovou nabídku, na kolik by stěhování s naší pomocí vyšlo. Půjčíme vám obalový materiál, bez kterého se žádné stěhování neobejde. Pokud byste potřebovali, můžeme také uschovat váš nábytek v našem skladu či velká břemena přestěhovat s pomocí specifického vybavení.

obalové materiály

Někdy jsou lidé vyděšení z toho, že by měli vyklidit prostory, ať už v domě, do kterého se přistěhovali nebo patří například někomu z rodiny – nebojte, provádíme i vyklízecí práce a dokážeme zlikvidovat veškerý odpad, ba dokonce můžeme vymalovat. Naopak, pokud stěhujete firmu či kanceláře, umíme se postarat o odpojení a následné napojení IT techniky, abyste s ničím neměli starosti.

levné stěhování praha

Pokud by mělo být stěhování rozsáhlejší, je vhodné, aby si před celou akcí prohlédl místa náš technik, a to jak místo odkud budeme stěhovat, tak i kam budeme stěhovat. Je to především z důvodu toho, aby zjistil jestli nebude potřeba nějaké specifické vybavení, jestli je k dispozici výtah či zda nejsou úzké chodby – aby proběhlo stěhování hladce, je třeba být připraven na vše a stěhování díky tomu bude moci proběhnout bez komplikací. Naši zkušení pracovníci se postarají o vše, a především o to, aby veškeré vaše věci dorazily na místo určení v pořádku. Naše ceny jsou opravdu velmi příznivé, protože razíme heslo, že stěhování nemusí být finančně náročná záležitost! Pokud by vás cena, podle níž se rozhodnete, zajímala předem, neváhejte zadat nezávaznou poptávku, na kterou odpovíme.