Tak, která žena by si to nepřála. Zamiluje se do svého prince a chce s ním zůstat na věky. Touží po jeho lásce, dotycích a pochopení. Jednoduché je to v období zamilovanosti, ale později se mnohé musíte naučit, abyste spolu dokázali prožít nádherný život. Začít naslouchat jeden druhému, vzájemně se respektovat a naučit se najít společné řešení neshod. Nehledat záminky pro hádky, ale spíš, jak udělat toho druhého šťastným.
polibek na zábradlí

Žena může partnerský vztah hodně ovlivnit

Bohužel jsou některé věci, které muži milují a nám ženám pijí doslova a do písmene krev. Určitě hlavní chybu děláme, když si snažíme prosadit tu svou písničku a nastoupíme s výčitkami. Možná by bylo lepší vymyslet jinou strategii, která přinese kladné výsledky.
V první řadě vypozorujte, při čem se partner na vás zlobí nebo co vám na něm vadí.
sledování tv
1.       Muži potřebují mít pocit určité svobody
Jedná se o jejich soukromý prostor, aby se necítili jak pod dozorem. Pak otázky typu: kde jsi, co jsi dělal, s kým jsi tam byl, kolik jsi toho vypil atd., vyburcují jejich ego do pozoru. Muž se začne cítit jak u výslechu a omezován. Je možné, aby pak měl od ženy pokoj, bude raději zapírat a vymýšlet si. Ovšem to hodně naruší partnerský vztah.
2.       Sportovní fanoušci mají neradi, když jim žena povídá do zápasu
Nemusí se jednat jen o sportovní zápas, může to být nějaký pořad v televizi, který se nám nelíbí. Muži nemají rozhodně teď náladu poslouchat naše historky, ani netouží v tento čas cokoliv plánovat nebo řešit. Pokud nám to nevadí, můžeme sdílet aktivitu s ním, to ho potěší. Nebo vyčkat až to skončí a je celý náš.
spor ve vztahu
3.       Šmírování je neodpustitelný čin
Drahé ženy, zde děláme největší chybu, která se bohužel nedá vrátit zpět. Začít podezírat, dělat scény, křičet, plakat a k tomu ještě prohledávat kapsy. Nemluvím o mobilu a mailu. Prohlížet a hledat při tom záminku, že byl nevěrný a s kým, to už je poslední tečka pro náš vztah. Muž to bere jako nejhorší stupeň kontroly, brutální pád do jeho soukromí a to je jako by dostal tvrdý, bolavý zásah. Samozřejmě se podle toho začne chovat a bohužel mnohdy není cesty zpět do pohodového vztahu. Na slzy rovnou zapomeňme. Muže totiž obměkčí slzy jen v případě, když má pocit, že zachraňuje ženu v nesnázích. To v tomto případu neplatí. Tady je v ohrožení on a naše slzy ho jen víc naštvou.
Zničit se dá vše během chvíle, ale budovat něco krásného trvá celé roky.