Milujete vůni dřeva? Máte rádi přírodu a rádi si pořizujete věci, které jsou s přírodou spjaty? Nebo se spíše díváte po kvalitních, poctivých a českých výrobcích? V tom případě využijte příležitosti a pořiďte si do vašeho domova dřevěnou postel z masivu borovice.

postel manželská

Velikost lůžka je 80×200 cm. Jedná se o základní, klasický rozměr, který se hodí do dětských pokojů, ale také do ložnic, studentských pokojů i pokojů pro hosty. Snadno přirazíte dvě k sobě a vytvoříte lůžko o rozměru 160×200 cm v případě potřeby nebo v budoucnosti.
V dnešní době čím dál častěji vídáme trend oddělených ložnic. Stavíte a plánujete si pořídit také dvě ložnice? Vybavte je poctivým lůžkem české výroby. Rozměr postele 80×200 se vejde do každé místnosti a nezabere moc místa. Díky tomu se vám do místnosti vleze spousta dalšího potřebného nábytku či doplňků.

Vhodné i jako lůžko pro děti

Jakmile to vyroste z postýlky, už řešíme další starosti a zejména to, jaké další lůžko zvolíme. Pro větší dorůstající děti se hodí právě tato velikost.
Vyberte si z různého provedení

  • Lůžka jsou různě tvarovaná.
  • Navíc si můžete vybírat z různých odstínů.
  • Nabízí se přírodní provedení, bílá lakovaná, grafit, buk, olše nebo dub.

manželská postel
Dekory se přizpůsobí vašemu stávajícímu nábytku. Díky tomu můžete celou místnosti sladit do jednotného stylu.
U těchto produktů je také možnost přistýlky, zábrany či úložných prostor. Postel se zkrátka a dobře přizpůsobí všem potřebám. Ať už potřebujete lůžko do dětského pokojíčku pro malé dítě, které ještě potřebuje zábranu, nebo naopak chcete využít lůžko do studentského pokoje a využijete navíc přistýlku pro případy přespání kamarádů či kamarádek, nebo si pořídíte takovýto typ do ložnice a k tomu přidáte úložné prostory, protože prostor navíc se vždy hodí a můžete do nich spoustu věcí vložit, v každém případě se lůžko dá přizpůsobit.
Lůžko si však můžete pořídit i bez těchto možností, pouze jako samostatné.