Hypotéka bez doložení příjmu je pojem, který je často vyhledávaným, naopak je jasné, že to nikdy není tak úplně možné. Každý poskytovatel spotřebitelského úvěru je povinen si prověřit, zda je klient schopen hypotéku splácet. Tedy nelze opravdu říct, že svůj příjem nemusíte doložit. Takže odpověď na otázku, zdali je možné dosáhnout hypotéky bez doložení příjmu, je taková, že to možné není. Dnes již neexistuje možnost dosáhnout nebankovní hypotéky nebo hypotéky bez dokládání příjmu.

Hypotéka

Nicméně doložit a prokázat svůj příjem není nijak složité. Hypotéka bez doložení příjmu fahd.cz neboli Finanční a hypotéční dům je silnou makléřskou společností působící na českém nebankovním trhu. Hypotéky, které pro vás dokážou zajistit, často konkurují peněžním ústavům. Jejich přístup je totiž naprosto odlišný a individuální oproti jiným bankám. Oproti těm totiž tato společnost dokáže tolerovat mnoho věcí, které by při žádosti například v bance mohly jinak vadit. Je pro ně hlavně důležité, abyste svůj dluh dokázali splácet, proto s vámi vše samozřejmě proberou a vyberou pro vás vhodnou půjčku, která se přizpůsobí posléze vaší schopnosti splácet. Samozřejmě co je také výhodou, že se snaží to vše provádět bez složitého papírování.

Hypotéka

Jak tedy doložit své příjmy? Je zde pět věcí, které byste měli doložit, a to samozřejmě písemně, výhradně listinnými doklady. Pro příklad, první se jedná o příjmy žadatelů a spolužadatelů, jež jsou zaměstnanci, ty by měly být doloženy zejména pracovní smlouvou. Dále příjmy žadatelů a spolužadatelů, jež pobírají starobní důchod, nebo jsou na rodičovské dovolené, případně pobírají jiné dávky. A dále pro příklad příjmy žadatelů a spolužadatelů, jež jsou osoby samostatně výdělečně činné. Existují ještě další dvě písemnosti, které byste měli doložit, avšak vše podobně a přehledně naleznete na jejich webových stránkách a použít zde i online formulář.