Určitě to znáte. Celý den sedíte v zapařené kanceláři, kde se paříte nejen vy, ale i vaši klienti. Nemáte ani klimatizaci, jenom starý větrák a kytku. Neustále se potíte a váš počítač, který pracuje na plné obrátky, tomu také moc nepřidává. A ještě horší je, když jste někde zavření u pásu nebo ve výrobě a leje z vás jako z konve. Pomalu ani přes ty řeky potu nevidíte na to, co dělají vaše ruce a už se jenom modlíte, až budete moci jít domů. Plat rozdílný, ale problémy stejné. A všichni víme, na co se česká rodina, které je šumafuk nějaká ekologie, těší nejvíce – na pořádné luhování u bazénu. Skočit si tam, loknout si trošku chlorované vody a jen tak si vychutnávat horké dny, dokud nebudete mít kůži jako houbu na nádobí. Idylka.
ebook, brýle, klobouk a pití.jpg

 

Něco vám ale zkazit radost může

Řekněme, že po tak perném dnu tedy přijdete dát si „koupel“. No jako na potvoru vám do bazénu napadalo listí, ale to by vám tak nevadilo. To, že vám do něj právě čůrá vaše dítě, taky přežijete. Je to všechno „super“, ale zrovna nyní nemáte čas na nějakou ztřeštěnou rodinnou komedii z Ameriky, chcete se prostě jenom namočit.
zábradlí u schodů.jpg
A ještě další „deal-breaker“ může být to, že začne pršet. Anebo začne jenom foukat studený vítr. Ale ani to vám nesmí pokazit prožitek z vašeho zaslouženého odpočinku u bazénu! vám ihned dá pár tipů na to, jak si vychutnat bazén, i když se celý svět spikl proti vašemu maloměstskému snu. Nebudete litovat pár minut ztracených čtením, protože vám přesně těchto pět minut může zachránit vaši soukromou koupací sezónu.
děťátko v bazéně.jpg

Proč vlastně investovat do pořádného filtru?

Především se nebudete muset neustále zvedat a dojíždět pro nový. Nebudete muset nic vyčišťovat či vynášet. A hlavně budete mít čistou vodu, do které bude radost si ulevit. A kdo by nechtěl něco takového za zlomek ceny?