Den pouze pro péči a relax

Udělejte si den, kdy se budete věnovat jen sama sobě. Předem si připravte potřebné věci, jako jsou žiletky, maska na vlasy, maska na obličej, hydratační mléko na tělo, hezký lak na nehty, manikúra. Případně si můžete připravit domácí masky, které najdete dále v článku.
úprava nehtů

1. Odlakujte si nehty

2. Dejte si dlouhou koupel/sprchu Při koupeli se oholte, umyjte si vlasy a naneste si masku na vlasy, použít můžete i domácí hydratační masku na vlasy (2 lžíce olivového oleje + 1 vejce, nechat působit 30minut a poté opláchnout vlažnou – spíše studenou vodou). Při koupeli si pusťte svoje oblíbené písničky, klidně i relaxační, zapalte svíčky, případně dejte vonný olej do aromalampy.

3. Po koupeli použijte hydratační krém Naneste krém, abyste hydratovali pokožku po holení.

4. Obličej vyčistěte gelem, či peelingem Můžete využít buď kupovaný gel/peeling, nebo si vytvořit domácí (přidejte jednu lžičku rozemletého kávového zrnka do odličovacího mléka, nebo do čistícího pleťového gelu, poté pleť s touto směsí masírujte a po chvíli omyjte).

5. Na nohy použijte pemzu, manikúru a hydratační krém Ostříhejte si nehty na nohou, na paty použijte pemzu a nohy promasírujte pomocí hydratačního krému. Pokud máte rádi barvičky i na nohou, tak si nalakujte nehty.

6. Udělejte si manikúru a přidejte barvu Odstraňte z okolí nehtů nevzhlednou kůžičku, nehty zapilujte do tvaru, jaký máte ráda a poté nalakujte barvou, která Vám přijde nejlepší.

7. Vyfénujte si vlasy, naneste krém na obličej Vysušte vlasy do sucha a na obličej si naneste krém.
fénování vlasů

8. Uvařte si něco dobrého Jestli kávu, kakao nebo čaj, to už necháme na Vás, ale uvařte si něco dobrého, co máte ráda. Vezměte si k tomu oblíbené jídlo, či sladkosti a zalezte si do postele/ křesla/na sedačku. Pusťte si svůj oblíbený film/seriál/přečtěte knihu a užívejte si tuto klidnou chvilku, kterou máte jen sama pro sebe.