Jestliže vám záleží na maximální spokojenosti vašich zákazníků s vašimi službami a se zbožím, které jim prostřednictvím svého elektronického obchodu odesíláte, tak vsaďte na poštovní igelitové obálky – jednoznačně vás nezklamou.
Mají totiž mnoho skvělých vlastností, které vám mohou nabídnout. Především ve srovnání s klasickými kartonovými krabicemi, které se pro odesílání zboží objednaného přes internet stále hojně využívají. Níže si proto můžete porovnat, jaká možnost volby balicího materiálu je právě pro vás ta pravá.
doručovatel se zásilkou.jpg
Pokud jde o rychlost balení a skladnost balicího materiálu, tak na celé čáře vyhrávají plastové obálky. Všichni moc dobře víme, jak jsou lehké a snadno skladovatelné. U výrobce si je můžete objednat v libovolném množství, nicméně i pokud byste si jich objednali pořádnou hromadu – jelikož všichni víme, že čím více jich objednáte, tím výhodnější cenu zaplatíte – tak pro vás nebude žádný problém je kdekoli umístit. I opravdu velké množství těchto obálek zabere minimum místa.
papírová krabice.png
Pokud jde o přepravu, tak jsou plastové obálky opět ve výhodě. Jsou lehké a svým tvarem se přizpůsobí balenému předmětu. To znamená, že při přepravě neplatíte zbytečné peníze za hmotnost anebo objem obalu, ale čistě za zabalenou věc. Manipulace s takovým balíkem je snadná, a může být ještě jednodušší, pokud si zvolíte plastové poštovní obálky s praktickým uchem na držení. To jistě ocení i vaši zákazníci, pokud si balíček nechají poslat na některou z poboček zásilkových společností.
Pokud jde o odolnost, nemohou se plastové poštovní obálky s žádným papírovým balicím materiálem srovnávat. Hravě odolají zvýšené vlhkosti i působení vody, ať už na ně prší, sněží anebo je vezme voda. Jsou pružné a můžete si vybrat z několika tlouštěk provedení plastových obálek, takže mohou být i velice pevné a odolají i hrubému zacházení a k zákazníkům tak vždy dorazí neporušené.