Začít soukromě podnikat je nesnadné rozhodnutí. Obáváte se o to, zda budete mít dostatek zakázek, zda budete moci uhradit mzdy svým zaměstnancům a zda se vám podaří mít vždy včas připravenou nutnou částku na placení nájemného. Pokud podnikáte, je velkým problémem zejména nestabilní výše příjmu, kdy máte jeden měsíc vysoký zisk a dalších několik měsíců teprve čekáte na proplacení realizovaných obchodů.

nepříjemné papírování

Při nestabilní výši příjmů je nutné mít k dispozici dostatečnou hotovost na bankovním účtu pro případ, že byste daný měsíc neměli proplaceny všechny vystavené faktury. Nikoho bohužel nezajímá, že za měsíc nebo dva máte připraveny peněžní prostředky i s dalším ziskem. Všichni chtějí platby ihned a vy musíte sáhnout po některém typu půjčky. I vám se bude líbit nebankovní americká hypotéka. Jedná se o finanční produkt, který je určený pro podnikatele a placení závazků vzniklých podnikatelskou činností. Velmi vás osloví způsob jeho splácení. Jedná se o podobný princip jako kontokorent u vašeho bankovního účtu.

Dohodnete si výši úvěrového limitu a pevně stanovenou úrokovou míru. Úroková míra se vám nebude měnit po celou dobu trvání úvěrové smlouvy, žádné fixační období se na ni nevztahuje. Úrok budete vždy platit jen z té částky, kterou aktuálně dlužíte. Můžete si tak půjčit vždy další částku nebo část zaplatit. Vše bude probíhat bez sankcí.

potřes rukou

Úhradu úvěru v plné výši si můžete sjednat až za dlouhých třicet let. Po celou tu dobu můžete vždy další peníze vyčerpat nebo splatit podle toho, jak budete potřebovat hotovost pro vaše podnikatelské aktivity. Úvěry se běžně poskytují s úrokovou sazbou okolo tří nebo čtyř procent. Jsou tak výhodnější než mnoho těch, které vám nabídnou v bance!

Po vyplnění kontaktního formuláře se dozvíte, jak získat expresní čerpání úvěru. Expresní čerpání vám umožní získat půjčku do dvaceti čtyř hodin!