Jako každý rok, tak i vloni jsme dostali od zaměstnavatele vánoční dárky s logem naší společnosti. Ne, že by mě nějak bralo nosit zrovna třeba bundu s naším potiskem, ale i přesto mě zajímalo kde se takové věci dají pořídit. Sedla jsem k počítači a na internetu našla firmu Promodárky.cz, které se výrobou reklamním předmětů zabývají. Na jejich stránkách se v sekci O nás, dozvíte mnoho zajímavého. Reklamní předměty můžou být různé, od propisek, až po oblečení. Já sama mám doma od zaměstnavatele několik ručníků, cestovní tašku, flash disk a dokonce powerbanku.

reklamní předměty

Reklamní předměty nemusíte dostávat vždy jen od zaměstnavatele, v současné době je používají různé společnosti, můžete je dostat třeba ve své bance nebo od realitního makléře. Já dostala propisku i ve svém oblíbeném bazaru s nábytkem. Využití je opravdu veliké. Promodárky vám nabízejí reklamní předměty od propisek až třeba po ekologické reklamní předměty. Dodavatelem reklamních předmětů na eshop promodárky je firma Paul Stricker. Firma byla založena již v roce 1944 v Portugalsku a díky neustálému vyvíjení a inovování projektů je jednou z nejvýznamnějších výrobců reklamních předmětů v Evropě.

potisk transférem

Zajímavostí jsou určitě ekologické reklamní předměty, které se jsou vyrobeny z materiálů, které šetří přírodu. V nabídce tak můžete najít třeba výrobky ze dřeva, papíru, juty nebo bavlny. A ted se ještě podíváme jaké druhy potisku vlastně jsou. Digitální transfér používá se třeba na tisknutí map nebo batohů, výšivka se používá na vícebarevné motivy na textilní výrobky. Dále se používá ražba, doming, laser, sítotisk, rotační sítotisk, textilní tisk, sublimace, tampontisk, transfér, digitální uvtisk, samolepky, výpal, hydroglazura, digitální tisk, přímí tisk na oděv, pískování, digitální uvhelix, a rotační laser. At už chcete obdarovat své zaměstnance, nebo udělat jen radost svým přátelům, na promodárkách si určitě vyberete.