Jsem velice ráda za možnosti dnešní pokročilé doby. Že mám na výběr, když se rozhodnu pořídit si něco nového. Je to totiž naštěstí už dávno, když všude byly ty stejné zábradlí, bez nápadu, kreativity a designu.
Pryč s touto představou! Na trhu je nyní k dostání již spousta druhů materiálu, z kterých je možnost vyrobit bezpečné a stylové zábradlí.

Zábradlí jako součást běžného života

Téměř v každém domě a někdy i bytě, bývá více pater. Pokud se chceme cítit bezpečně a nevystavovat se zbytečnému riziku v podobě pádu z výšky, měli bychom pečlivě vybrat správné zábradlí.
Ke schodišti, poschodí, balkónu nebo terase neodmyslitelně patří.

nerezové zábradlí

Je to tak běžná věc, že nás kolikrát ani nenapadne, kde všude se s ním setkáváme. Třeba u bazénu je naprosto žádoucí. Potřebujeme přeci pohodlně vlézt dovnitř a pak zase z vody ven. K bazénu se, pro svoji praktičnost, skvěle hodí nerez.

Údržba nerezu a jeho šmrnc

Nerez jako takový je ve společnosti oblíbený z mnoha důvodů. Jedním z nich je například snadná údržba. Stačí navlhčeným hadrem lehce otřít.
Já osobně používám vlhčené ubrousky a ty zvládnou svůj úkol tak, jak mají. Na lesk dobře funguje citrónová šťáva. Nebo si lze zakoupit speciální čističe vyrobené přímo na nerez.
Navíc je velice moderní a dá se zakomponovat téměř kamkoli. Lze ho kombinovat i s jinými materiály. Třeba dohromady se dřevem nebo sklem tvoří skvělý designový efekt.

zábradlí s dřevem

I povrchovou úpravu si můžeme zvolit. Výběr je z leštěné, broušené nebo kartáčové oceli. Můžeme se rozhodovat mezi různými tvary a provedením na míru dle vlastních představ a potřeb. Pokud si nevíme rady, odborníci nám jistě rádi pomohou. Nerezovým zábradlím se zabývá firma K. M. K. Design. Fungují již od roku 2001. Jsou si naprosto jistí, že jejich výrobky jsou kvalitní. Jako důkaz, že si za tím opravdu stojí, nabízejí nadstandartní prodlouženou záruční dobu. Celé 3 roky! Ke každému zákazníkovi přistupují individuálně a zajišťují bezplatné poradenství.