Jsou muži, kteří by pro ženy udělali cokoliv. Jsou ale i tací, kteří se k ženám chovají hrubě. Možná, že s takovými muži máte nějakou zkušenost. Bohužel takových mužů existuje mnoho a dobré to rozhodně není.

Pokud žena narazí na muže, který je hrubý, rozhodně to s ním nebude mít lehké. Může se klidně stát, že žena na muži jeho hrubost ze začátku vztahu nepozná, ale v průběhu měsíců nebo let se začne hrubost projevovat. Žena může v takovém případě muže na jeho hrubost upozornit, ale klidně se může stát, že to zajde tak daleko, že žena bude mužem bita nebo urážena a v takovém případě už by bylo dobré pouvažovat nad ukončením daného vztahu, protože být ve vztahu s takovým člověkem není ideální. Nikdo si nezaslouží, aby se k němu druhá polovička chovala hrubě. Mít problémy ve vztahu je jedna věc, ale potýkat se s tím, že je na vás pácháno násilí, rozhodně není dobré.

muž se ženou

Na druhé straně jsou zde muži, kteří by pro svou ženu udělali cokoliv. Ani v tomto případě by to ale nemělo zajít do extrému. Proč? Protože každý z nás by měl mít i svůj vlastní život, což znamená, že je zapotřebí, abychom se i přesto, že někoho máme, stýkali se svými kamarády a to alespoň jednou za čas. Pokud člověk věnuje všechen svůj čas a také energii jen své ženě, není to dobře. Je sice pěkné, že chcete váš volný čas trávit se svou polovičkou, ale je potřeba myslet na to, že musíte žít i mimo váš vztah. Existují i případy, kdy muž nejde do práce jen proto, že chtěl být se svou ženou.

muž a žena

Do takové fáze by to nikdy nemělo zajít. Nesmíte zanedbávat jak své koníčky tak ani své povinnosti, které jsou důležité proto, abyste přežili. Jsou extrémy, do kterých by se nikdo z nás neměl nikdy dostat. Pokud se s nějakým extrémem setkáte, bylo by lepší jít od toho pryč, protože by vás to mohlo po psychické stránce zničit a to není dobré.