Pěkný pozemek, v rozumném dojezdu do města a tím i do práce, v pěkném prostředí, nezamořeném spady, s lesy, louky v okolí, klídek. To je sen většiny lidí. Jenže tyto sny, respektive jejich realizace bývají dost drahé. A věřte tomu nebo ne, cena stavby, není tím největším vírem ve vaší peněžence. Právě pozemek je pořádná řacha. Buď si koupíte malý, kdy vám budoucí sousedi budou v neděli hledět do talíře, nebo budete muset ušetřit někde jinde. Naše společnost má pro vás řešení. Tím je právě rostoucí domek.

průmyslová hala

Domek tvořený jednotlivými moduly, které si dle okamžitých potřeb pospojujete. Naše společnost, zabývající se výrobou mobilních domků, vám nabízí dodání právě takového mobilního domku. Takového domku na etapy, který se přizpůsobuje vašim životním i finančním situacím. Zpočátku žádná rodina nepotřebuje mnoho pokojů. Stačí obývák, ložnice, kuchyň. Teprve později, když se objeví děti je záhodno mít nějaký ten dětský pokoj, případně i samostatné zázemí ložnice atd. Jak to zařídit? Řešením jsou naše mobilní, modulové domky. První, základní modul si necháte postavit ze startu své životní i profesní kariéry. Jak název napovídá, jedná se o základní modul. Což znamená, žádný luxus, jen domek, ve kterém se dá pohodlně bydlet a který disponuje vším potřebným.

mobilní dům

Také to znamená významně nižší náklady na jeho pořízení. O to větší balík můžete věnovat na pořízení vytouženého pozemku. Jak půjde život, přijdou děti, postup v práci, větší příjmy, domek si rozšíříte o další modul, nebo dokonce moduly. To už bude jen na vaší představivosti a nárocích. Moduly budou designově navazovat, nemusíte se tedy obávat, že budete bydlet v nějaké architektonické slátanině. Budou vzájemně propojené technologickými sítěmi a budou přesně podle vašich požadavků. Chcete dětský pokoj? Postavíme dětský pokoj. Chcete obří obývák? Máte ho mít. Nic, ale opravdu nic vám nezabrání, bydlet v domě svých snů.