Nemusíte mít strach z toho, že byste nezískali půjčku. Co se týče nebankovní hypotéky, ta Vám půjčí peníze na cokoliv, jen musíte ručit nemovitostí.

Neúčelová půjčka

Pokud vlastníte nemovitost, nemusíte si hned zařizovat jakýkoliv úvěr a tím platit vysoké úroky. Nejen banka Vám dokáže půjčit peníze, když si zastavíte nemovitost, ale toto dokáže i nebankovní společnost. Sjednání je velmi rychlé a především výhodné. Oproti klasickým úrokům, americká hypotéka počítá s lepším zajištěním a tudíž si je jistá, že se peníze vrátí. Proto tedy Vám nabídne daleko nižší úrok, než klasický spotřebitelský úvěr.

lupa a domky

Peníze ihned

V současné době lze peníze z americké hypotéky získat velmi rychle. Pro získání hypotéky Vám stačí jen mít k zástavě vlastní nemovitost a nebankovní společnost velice rychle zjistí tržní hodnotu nemovitosti. Proto tedy nemusíte ani dělat odhad nemovitosti, a pokud si budete chtít půjčit 50 – 90 % z hodnoty nemovitosti, je to velice reálné. Tudíž zda máte například nemovitost ve svém vlastnictví, která má například cenu jeden milion korun, můžete získat 500 až 900 tisíc. Získané finanční prostředky můžete využít úplně na cokoliv, jelikož hypotéka je neúčelová.

manželé a obraz

Výhodná rezerva

Co se týče nebankovní americké hypotéky, ta je totiž velkou jistotou, že si můžete mít kam sáhnout pro peníze. Tudíž nemusíte ihned při nedostatku finančních prostředků shánět dalšího kupujícího, podávat inzeráty či se upsat realitní kanceláři.

Tohle všechno totiž zabírá čas, a jak se říká, čas jsou peníze. Můžete si totiž nemovitost nechat a svým způsobem si jí zpětně a už zaplacenou celou znova proplatit. Velikou výhodou je to, že peníze, které potřebujete získat, dostanete během několika dní na účet. Proto můžete ke svému bydlení získat i jistotu peněz, které Vám kdykoliv zajistí nebankovní americká hypotéka.